Jiangyin SinPower Alüminyum Co, Ltd

Profesyonel içten ve güçlü alüminyum ekstrüzyon profiller tedarikçi!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Jiangyin SinPower Aluminium Co.,Ltd

Sertifika
iyi kalite endüstriyel alüminyum profil satış için
iyi kalite endüstriyel alüminyum profil satış için
Selam Simon! Senden doğum günüme hediye için teşekkürler! Alüminyum ekstrüzyon profillerin bir sonraki siparişini verdiğimizde sizi bilgilendireceğiz.

—— Jessica

Kalite ve servis iyi, teslim süresi her zaman dakik.

—— Çile

Her zaman bana en iyi plan verebilir ve benim müşteri biz işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum sağlar.

—— Bruce

Sizinle işbirliği yapmak çok güzel. Alüminyum profil ürünleri satışlarımız sizin yardımınız altında yaklaşık% 30 arttı.

—— Johnny

Evet! Just Sinpower Aluminium alüminyum profilimin en iyi arkadaş tedarikçisi

—— Veevenee

Ben sohbet şimdi

Jiangyin SinPower Aluminium Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Jiangyin SinPower Aluminium Co.,Ltd Jiangyin SinPower Aluminium Co.,Ltd Jiangyin SinPower Aluminium Co.,Ltd Jiangyin SinPower Aluminium Co.,Ltd Jiangyin SinPower Aluminium Co.,Ltd
Aluminium Extrusion Profile Producing Lines Aluminum Extrusion Profile Extruder Anodizing Aluminium Profile Aluminum Extrusion Die Factory (mould lines) Aluminum Profile Supplier

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : BANNWAY
No. Çalışanları : 100~500
Yıllık satış : 500000-3000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 80% - 90%
MaxSize: 400mm
MaxExtruder: 6,800 tonnager
Önde gelen ve profesyonel alüminyum ekstrüzyon profil üreticisi olarak Sinpower Aluminium Industry, popüler alüminyum ekstrüzyon profillerini tasarlamaya, üretmeye, üretmeye, alüminyum profiller, alüminyum boru, alüminyum pencere kapı profilleri, perde duvar profilleri, ısı emici profiller ve güneş montaj sistemleri tasarlamaya, üretmeye odaklanır, 3.600 tonaj olarak en büyük ekstruder ile alüminyum çerçeve. Yıllık 100.000 tondan fazla alüminyum ürün üretiyoruz. Ürünlerimiz sadece Çin'de değil, Amerika, Japonya, Batı Avrupa, Güneydoğu Asya ve Avustralya gibi yurtdışı pazarlarında da iyi satışlara sahiptir.


Genellikle alüminyum ekstrüzyon, pencere kapısı, perde duvarları, bilgisayar radyatörleri, AD malzemeleri, dış mekan korkulukları, köprü esnek yuvaları ve mobil sabit disklerde uygulanır. Ayrıca, müşterilerin resimlerine veya kalite garantisine sahip modellere göre ürünler üretebiliriz. Hassas Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri Üreticisi Firmamız 180.000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır ve 1000 çalışanı vardır

Almanya, İtalya ve Tayvan'dan gelişmiş alüminyum ekstrüzyon üretim hatları, örneğin 20 ekstrüzyon hatları 6 anotlama hatları, 1 kalıplama hattı, 4 döküm hattı, 3 toz kaplama hattı ve 1 ahşap kaplama hattı ithal ediyoruz. Özellikle 18 ekstrüzyon hattımız, piyasadaki hemen hemen her ürün talebini karşılayabilir, en büyük 2.500 ton ağırlığında ve en küçük 500 ton ağırlığındadır. Bu gelişmiş tesisler, yıllık 40.000 tonun üzerinde ve yıllık üretimimizi sağlamak için en güvenilir temeldir. Yıllık 3 milyar yuan satış.

Profesyonel alüminyum ekstrüzyon üreticisi olarak, kaliteli alaşımlı malzeme ile çekilmiş alüminyum üretiyoruz; AA6063, AA6061, AA6082, AA6005, T5, T6, T66 vb. Gibi ısıl işlem uygulanmıştır.

İletişim bilgileri
Jiangyin SinPower Aluminium Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Simon

Tel: 86-13861681855

Faks: 86-510-8690-1657

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)